2014 Natural Stone Fuarı

2014 yılının Haziran ayında İstanbul’da yapılan Natural Stone 2014’e katılan Eba Madencilik Nero Picasso’nun yeni seleksiyonları olan Line ve Gold versiyonlarının lansmanını yapmıştır.Yurt içi yurtdışından gelen bir çok ziyaretçi standımızda yeni ürünlerimize yogun ilgi göstermiştir..

6. Uluslararası Mermer Fuarı

2011 Yılında 6. Uluslararası Mermer Fuarında Nero Picasso’nun ilk lansmanı yapılmış ve büyük ilgi görümüştür. Fuar ile birlikte Nero Picasso için oluşan büyük talep zamanımız da devam etmektedir.

Marble Fair 2012 İzmir

2012 yılında izmirde düzenlenen fuarda en ilgi çekici doğaltaş firmamızın ürettiği Nero Picasso olmuştur. Bu fuardan sonra avrupa ve uzak doğuya  ciddi sevkiyatlaarımız gerçekleşmiştir.

CNR EXPO 2012

Eba A.Ş Türkiye’nin en büyük doğal taş fuarı olan CNR EXPO 2012 ‘ye katılarak bütün ilgiyi yine üzerine toplamıştır. Fuar boyunca özellikle Avrupa ‘ dan gelen ithalatçıların en çok dikkatini çeken doğal taş yine Nero Picasso Olmuştur.

2012 Dubai Natural Stone

Yurtiçi fuarlar olduğu kadar EBA A.Ş yurtdışında da uluslararası fuara katılmış ve beğeni toplamıştır. Dubai’deki fuarın akabinde Nero Picasso ‘ya bir çok özel projede rastlamanız mümkün